Liepos pabaigoje buvo paskelbta apie tai, kad Tesonet įsigijo Londono Lions klubą, tačiau Didžiosios Britanijos žiniasklaida dar prieš savaitę citavo komandos atstovus, teigusius, kad sandoris nėra baigtas.
Iki šiol su Kauno Žalgiriu sėkmingai bendradarbiavęs technologijų akceleratorius Tesonet vienija jėgas ir tampa Žalgirio organizacijos akcininku. Legendinis sporto klubas ir Tesonet šiemet taip pat kartu įsteigė sporto technologijų startuolį Žalgiris Ventures bei toliau bendroje veikloje koncentruosis į sporto klubo komercinės veiklos plėtrą, verslo auginimą bei inovacijų kūrimą.
Kauno Žalgirio organizacija žengia drąsų žingsnį ir savo šeimą papildo dar viena nauja įmone - sporto ir technologijų startuoliu Žalgiris Ventures. Naujasis sporto ir technologijų startuolis, įkurtas kartu su akceleratoriumi Tesonet, rūpinsis Žalgirio klubo inovacijų strategija, naujų pažangių projektų ir paslaugų žalgiriečių gerbėjams sukūrimu bei patirties pagerinimu.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.