Pasibaigęs. 04-21 17:00
Betsafe-LKL
M Basket
63
Rytas
89
Pasibaigęs. 04-21 17:20
Betsafe-LKL
Žalgiris
101
CBet
57
Pasibaigęs. 04-21 19:30
Betsafe-LKL
Uniclub Casino-Juventus
96
Šiauliai
93
Pasibaigęs. 04-22 04:30
NBA
Thunder
94
Pelicans
92
Pasibaigęs. 04-22 18:50
Betsafe-LKL
Neptūnas
79
Nevėžis-Optibet
92
Pasibaigęs. 04-23 20:30
Eurolyga
Panathinaikos
87
Maccabi
91
Pasibaigęs. 04-23 22:00
Eurolyga
Real
90
Baskonia
74
Pasibaigęs. Vakar 20:00
Eurolyga
Monaco
91
Fenerbahče
95
Pasibaigęs. Vakar 22:00
Eurolyga
Barcelona
75
Olympiacos
77
Pasibaigęs. Šiandien 04:30
NBA
Thunder
124
Pelicans
92
Šiandien, 21:15
Eurolyga
Panathinaikos
0
Maccabi
0
Šiandien, 22:00
Eurolyga
Real
0
Baskonia
0
Rytoj, 20:00
Eurolyga
Monaco
0
Fenerbahče
0
Rytoj, 22:00
Eurolyga
Barcelona
0
Olympiacos
0
04-27, 17:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
Pieno žvaigždės
0
04-27, 17:20
Betsafe-LKL
Šiauliai
0
Wolves
0
04-27, 22:30
NBA
Pelicans
0
Thunder
0
04-28, 17:20
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Uniclub Casino-Juventus
0
04-28, 19:30
Betsafe-LKL
CBet
0
Rytas
0
04-29, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
M Basket
0
04-29, 23:00
NBA
Pelicans
0
Thunder
0
04-30, 20:00
Eurolyga
Maccabi
0
Panathinaikos
0
04-30, 21:30
Eurolyga
Olympiacos
0
Barcelona
0
05-01, 18:00
Betsafe-LKL
Pieno žvaigždės
0
CBet
0
05-01, 18:30
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
Wolves
0
05-01, 18:50
Betsafe-LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
Rytas
0
05-01, 20:45
Eurolyga
Fenerbahče
0
Monaco
0
05-01, 21:30
Eurolyga
Baskonia
0
Real
0
05-02, 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
M Basket
0
05-02, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
Nevėžis-Optibet
0
05-04, 17:20
Betsafe-LKL
Uniclub Casino-Juventus
0
CBet
0
05-05, 17:20
Betsafe-LKL
Wolves
0
Žalgiris
0
05-05, 19:30
Betsafe-LKL
Šiauliai
0
Neptūnas
0
05-06, 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Nevėžis-Optibet
0

Čempionų lyga turnyrinė lentelė

Pasirinkite lygą:
A grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
4
2
+48
2
Le Mano „Sarthe Basket“
3
3
+14
3
Atėnų „Peristeri“
3
3
-30
4
Sombathėjaus „Falco“
2
4
-32
B grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Dižono JDA
5
1
+85
2
Vilniaus „Rytas“
4
2
+54
3
Patrų „Promitheas“
3
3
+41
4
Opavos „Opava“
0
6
-180
C grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
4
2
+47
2
Šolės „Cholet“
3
3
-10
3
Stambulo „Daruššafaka“
3
3
-12
4
Rygos VEF
2
4
-25
D grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Atėnų AEK
5
1
+67
2
Liudvigsburgo „MHP Riesen“
3
3
-10
3
Sasario „Dinamo“
2
4
-34
4
Ščecino „Wilki Morskie“
2
4
-23
E grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Strasbūro SIG
4
2
+20
2
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
3
3
+8
3
Ostendės „Filou“
3
3
-37
4
Oldenburgo „EWE Baskets“
2
4
+9
F grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bonos „Telekom Baskets“
3
3
+24
2
Holono UNET
3
3
+7
3
Lugo „Breogan“
3
3
+3
4
Bursos „Frutti Extra“
3
3
-34
G grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Jeruzalės „Hapoel“
5
1
+73
2
Salonikų PAOK
3
3
-23
3
Stambulo „Galatasaray“
3
3
+21
4
Lisabonos „Benfica“
1
5
-71
H grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Mursijos UCAM
5
1
+90
2
Tortonos „Derthona Basket“
5
1
+16
3
Bursos „Tofaš“
2
4
-19
4
Aleksandrovaco „Igokea“
0
6
-87
I grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Malagos „Unicaja“
6
0
+88
2
Bursos „Tofaš“
2
4
-4
3
Strasbūro SIG
2
4
-40
4
Šolės „Cholet“
2
4
-44
J grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Bonos „Telekom Baskets“
5
1
+34
2
Liudvigsburgo „MHP Riesen“
3
3
+28
3
Dižono JDA
2
4
-32
4
Stambulo „Galatasaray“
2
4
-30
K grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Tenerifės „Iberostar“
4
2
+10
2
Atėnų „Peristeri“
3
3
-2
3
Jeruzalės „Hapoel“
3
3
+6
4
Izmiro „Pinar Karšiyaka“
2
4
-14
L grupė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Mursijos UCAM
4
2
+37
2
Patrų „Promitheas“
4
2
+13
3
Holono UNET
4
2
-6
4
Atėnų AEK
0
6
-44