Šis Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezonas buvo itin gausus legionieriais - pirmenybėms trumpam išsiplėtus iki dvylikos komandų klubai noriai atsisuko į užsienio žaidėjus, kuriuos rotavo dažnai.
Virginijus Šeškus pastaraisiais metais išgyvena naują karjeros etapą - persikėlimas iš Prienų į Jonavą pakeitė stratego įpročius.
Prieš kiek daugiau nei savaitę Europos krepšinio žiniasklaidą apskriejo žurnalisto Jia Lei pranešimas apie tai, jog neva Kinijos lygos kovos kitą sezoną vyks be legionierių.
Izraelio ir Palestinos konfliktas privertė stabdyti Izraelio lygos kovas, kurio bus pratęstos burbule Eilato mieste, jeigu iki trečiadienio nebus pasiektos paliaubos.
Kol krepšinio pasaulį yra sukaustęs koronavirusas, portalas Krepsinis.net siūlo savo skaitytojams pasitikrinti krepšinio žinias ir sudalyvauti dar vienoje viktorinoje.
Kinijos lygos atomazgos kol kas visiškai nematyti ir tai nenuteikia pozityviai viso pasaulio krepšinio.
Kol krepšinio pasaulį yra sukaustęs koronavirusas, portalas Krepsinis.net siūlo savo skaitytojams pasitikrinti krepšinio žinias ir sudalyvauti dar vienoje viktorinoje.
Viščiukus skaičiuosime pavasarį, - gerai žinoma frazė, reiškianti, kad darbų rezultatus reikia vertinti tik šiems pasibaigus. Neįprastai anksti šį frazeologizmą galima pritaikyti Lietuvos krepšinio lygai (Betsafe-LKL), kurios mūšiai dėl koronaviruso buvo sustabdyti dar kovo viduryje.
Vis daugiau klubų susitaiko, kad bent artimiausiu metu atgaivinti krepšinio nepavyks, ir paleidžia užsienio žaidėjus būti su šeimomis.
Vilerbano ASVEL klubas nusprendė pasekti Kauno Žalgirio ir Pirėjo Olympiacos pavyzdžiu bei leido savo legionieriams išvykti.
Kinijos krepšinio lyga po labai nesėkmingo šalies rinktinės pasirodymo Pasaulio taurėje ėmėsi permainų vietinėse pirmenybėse.
Ispanijos aukščiausioje lygoje varžosi net keturi Eurolygos klubai, o šios šalies čempionatas pelnytai vadinamas pajėgiausiomis nacionalinėmis pirmenybėmis žemyne.
Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) sezonas po truputį įsibėgėja - dauguma komandų jau sužaidė po 2 ar 3 rungtynes ir po jų galima pradėti daryti pirmąsias išvadas.
Turkijos lyga nusprendė pakoreguoti legionierių taisyklę – pasak jos, nuo šiol klubai galės turėti daugiau užsienio žaidėjų savo sudėtyje. Nuo 2018–2019 m. sezono komandos galės įsigyti iki dešimties užsienio krepšininkų ir viename mače jų panaudoti galės penkis.
Pastaraisiais metais Lietuvos krepšinyje vyrauja nauji vėjai – anksčiau žūtbūt Kauno „Žalgirio“ ar Vilniaus „Lietuvos ryto“ duris siekę pralaužti jaunieji talentai vis dažniau renkasi užsienį. Ne vienas jaunimo rinktinių narys suskubo pasirašyti ilgalaikius kontraktus su svetimų šalių ekipomis.
Travisas Watsonas tapo 12-uoju legionieriumi, šiuo metu registruotu Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) komandose. Šakių „Vyčio“ komandai atstovausiantis amerikietis tapo komandos draugu Brianui Wanamakeriui, o apskritai lygoje rungtyniauja dar 10 iš užsienio atvykusių žaidėjų.
Lietuvos krepšinio lyga per jubiliejinį 25-ąjį sezoną prisimena svarbiausius lygos gyvenimo momentus. Kiekvieną savaitę trečiadieniais pateikiame LKL.LT skaitytojams straipsnius apie istorines asmenybes, įvykius ar pasiekimus. Šį kartą – straipsnis apie pirmuosius LKL užsieniečius ir jų nuotykius Lietuvoje.
Ne pačius geriausius laikus išgyvenantis Italijos krepšinis ėmėsi ieškoti galimybių išbristi iš duobės. Šalies nacionalinės rinktinės vadybininku paskirtas Bogdanas Tanjevičius pateikė savo pasiūlymus, kaip tai padaryti. Juodkalniečio manymu, būtina aukščiausiosios lygos klubams sugrąžinti legionierių limitą.
Lietuvos krepšinio lyga („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pastaraisiais metais nuolat smarkiai progresuoja. Vadovavimą lygai perėmus Remigijui Milašiui, konkurencija lygoje ir komandų meistriškumas kasmet tik auga.
Klubiniame krepšinyje populiarūs legionieriai, nebėra netikėti ir įvairaus amžiaus merginų ir vaikinų Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ čempionatuose. MKL čempionatuose užsienio talentai į Lietuvą atvyksta norėdami tobulėti ir tapti geresniais žaidėjais.
Rusas Ruslanas Avlejevas 2000 11 07 R.Saportos taurės rungtynėse smogė teisėjui Milivoje Jovičičiui, kuris neteko danties ir trumpam prarado sąmonę. Krepšininkas buvo diskvalifikuotas 2 metams iš FIBA rengiamų rungtynių, o Kazanės „Uniks“ klubas privalėjo sumokėti 20 000 Vokietijos markių baudą.