Kauno „Žalgiris“ pergalingai pasitinka Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą.
Paskutinėje repeticijoje žalgiriečiai 91:67 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Paskolų klubą“.
Likus trims dienoms iki KMT pusfinalio prieš Klaipėdos „Neptūną“, „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Tomas Masiulis apžvelgė pergalę Kėdainiuose bei trumpų turnyrų specifiką.
„Manau, kad pirma kėlinį atėjo viena komanda žaisti, daugiau norėjo. Normalu, varžovai žaidžia prieš Eurolygos komandą ir bus užsivedę. Gal vėl kažkiek neįvertinome varžovų. Sunku išsireikalauti, bet norėtume, kad gerbtume save ir žiūrovus bei susikaupę žaistume nuo pat pradžių“, – teigė strategas.
– Varžovai atkovojo 13 kamuolių, ar tai yra viena pamokų, kurią galima išsivežti iš Kėdainių?
– Kažkiek – taip, bet tikrai žinojome ir per video rodėme, kad jie yra tarp geriausiai lygoje dėl kamuolių kovojančių komandų. Mūsų ta gynyba kažkiek davė tuos kamuolius, bet kelis galėjome pasiimti ir man.
– Savaitgalį laukia pirmoji jūsų, kaip vyriausiojo trenerio, galimybė iškovoti titulą. Kokios mintys ir akcentai prieš laukiančias kovas?
– Paprasčiausiai – vienerios rungtynės, žiūrovams įdomu, o taip vadinamiems favoritams yra kažkiek sunkiau. Turime kiekvienas daryti savo komandą, koncentruotis 40 minučių. Bus pakilimų ir nuopuolių, bet visąlaik reikia išlikti kartu. Taurėse svarbiausiai nepradėti per anksti panikuoti.
Tuo tarpu T.Masiulio tiesioginis oponentas Kėdainiuose keitėsi mačo metu. „Nevėžio-Paskolų klubo“ strategas Laimonas Eglinskas dar antrajame kėlinyje buvo išvarytas už dvi technines pražangas, jį pakeitė Matas Juzeliūnas, atstovavęs komandai ir spaudos konferencijoje.
„Pagrindinis akcentas buvo sustabdyti juos, išmušti agresyvumu. Žinojome, kad jie bus kažkiek mus nuvertinę ir norėjome tuo pasinaudoti iš pat pradžių. Pirmame kėlinyje tai gerai sekėsi, bet trečiajame kėlinyje buvo pusprogių, kurių neišnaudojome. Norėjosi sprendimų su didesniu pasitikėjimu savimi. Nesame labai nuliūdę. Aišku, norėjome geresnio rezultato, bet gavome, ką gavome“, – teigė specialistas.
– Yra tekę panašių L.Eglinsko proveržių kaip antrajame kėlinyje?
– Rungtynių metu neteko kažko panašaus matyti. Treniruotėse gal būna, kad pakelia balsą, bet iki tiek nenueina. Aišku, emocijos ir noras laimėti yra sveikintina. Kažkiek galiu jam ir padėkoti už savo debiutą.
– Kodėl su komanda nebuvo Seltono Miguelio?
– Jis yra išvykęs tvarkytis vizos. Ačiū vadovybei, nes jis turėjo išvykti dar iki rungtynių prieš Jonavos klubą, bet išspaudėme maksimumą. Kas matėte, jis padėjo mums praeitose rungtynėse. Šiose jau buvo be šansų, nes neleido vizos politika, čia aš jau nesigilinsiu. Išspaudėme maksimumą, ką galėjome, o dabar jis žais už Angolos rinktinę ir linkime jam sėkmės.
Norėdami komentuoti prisijunkite.