Stambulo „Fenerbahče“ išsaugojo vieną iš pagrindinių savo žaidėjų Nicolo Melli.
Pranešama, kad 35 metų 205 cm ūgio italas su Turkijos čempionais sudarys naują dvejų metų kontraktą, kurio vertė sieks 2,9 milijono eurų.
Aukštaūgis šį sezoną Eurolygoje per 24 minutes pelnė 7,2 taško, atkovojo 5,6 kamuolio, atliko 1,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 10,1 naudingumo balo.
N.Melli Stambulo ekipoje žaidė du pastaruosius sezonus, o prieš tai „Fenerbahče“ garbę dar gynė 2017–2019 metais.
Norėdami komentuoti prisijunkite.