Kauno „Žalgiris“ tęsia savo dominavimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kurią remia „Betsson“, ir net be keturių lyderių iškovojo pergalę sostinėje.
Po susitikimo treneris Tomas Masiulis kalbėjo apie tai, kas lėmė pergalę.
„Sveikinimai žaidėjams ir sirgaliams, kuriuos girdėjome. Rungtynes kontroliavome gynyboje, nors metimai ir nekrito. Taip ir turime daryti, nes metimai kartais tai krenta, tai ne. Žaidėme įvairiais penketais, antroje pusėje leidome įmesti jiems 33 taškus, tai geras rezultatas puolančiai komandai. Atkovoti kamuoliai ir gynyba nulėmė rungtynių baigtį“, – sakė treneris.
– „Rytas“ mačą pradėjo su Echodu ir Gudaičiu starto penkete. Ar tai nustebino?
– Nenustebino, bet jis ir pirmajame „Ryto“ mače žaidė „ketvirtu numeriu“, buvome tai matę. Numatėme, kaip norėsime gintis. Gal jie nusiėmė per daug kamuolių, bet galėjome kažkur rizikuoti.
– Ar pavyko ruoštis šiam mačui?
– Treniruotės neturėjome, tiesiai atvažiavome. Smagu už lietuvius, kurie supranta rungtynių svarbą ir naudojasi šansais.
– Ar šis mačas atspindys kiek svarbus yra lietuvių branduolys kertinėje sezono stadijoje?
– Mes pastaruoju metu ne visus visur vežamės, lietuviai traukia mus LKL, turime pranašumą prieš kitas Eurolygos komandas, kad galime pasaugoti, pasitaupyti. Lietuviai nepavedė ir jie supranta LKL rungtynių svarbą, žaisdami pilna jėga.
– Rungtynes nulaužėte mažu penketu su Ulanovu. Ar kažką tokio galite bandyti ir Eurolygoje?
– Nesakysiu, nes klauso tie, prieš kuriuos bandysime žaisti. Minčių yra. Žaidėme su Dustinu „penktu“, bet turėjome vieną Lauryną, Dustinas gavo baudų. Žaidėjai supranta, varžovai turėjo prisitaikyti. Net daugiau kamuolių atsikovojome žaisdami mažu penketu. Tai pavyzdys, kad lemia ne ūgis, o noras.
– Francisco yra minėjęs, kad supranta derbio svarbą. Sunku buvo įkalbinti jį pailsėti?
– Jis labai geras žmogus, įkalbinėt nereikėjo, jis priėmė mano sprendimą. Su treneriais ir gydytojais pasitarėme, norėjome jį pasaugoti, nes žaidė daug minučių prieš 2 dienas.
– Kuo didžiuojatės labiausiai, nes nesėkmės atveju, veikiausiai, būtumėte turėję pasiteisinimų?
– Neieškome pasiteisinimų, čia atvykome kautis dėl pergalės, nekėlėme baltos vėliavos. Žaidėjai tai suprato. Būčiau nepatenkintas, jei būtume pralaimėję.
– Lo susižeidė?
– Rytoj padarys tyrimus, kad būtų visiems aišku. Smagu, kad jis dar išėjo, nes būtume likę su Doviu ir Kajumi, bet Maodo išėjo ir daug padėjo.
– Ar žiūrint ir Sargiūno charakterį jis atrodo priaugęs Eurolygos lygį?
– Girdėjau gandus, kaip juo visi domisi. Žinau jo charakterį, treniravau dubleriuose, jis yra ištraukęs daug rungtynių, žinau, ką jis moka ir gali. Jo savybės man puikiai žinomos, jis rodo, kad jo skaičiai ir žaidimas verti dėmesio.
Norėdami komentuoti prisijunkite.