07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

T.Masiulis: apie gautą techninę, nervingą pabaigą ir Ą.Tubelio drąsą (1) VIDEO interviu, FOTOGALERIJA

Gruodžio 12 d., 08:00
T.Masiulis apžvelgė rungtynes (Žalgirio nuotr.)
T.Masiulis apžvelgė rungtynes (Žalgirio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolygoje Kauno „Žalgiris“ po dramatiškos kovos 108:105 palaužė Paryžiaus „Paris“ komandą ir įsirašė 9 pergalę šiame sezone.

Po laimėjimo vyriausiasis kauniečių treneris Tomas Masiulis akcentavo, kad nesitikėjo laimėti rungtynių puolimu.

„Svarbi komandinė pergalė tiek psichologiškai, tiek turint omeny, kad šioje išvykos salėje nėra lengva žaisti. Žinojome, kad varžovas labai greitai bėga ir lips ant kamuolių.

Norėjome kažkiek daugiau sustabdyti ir prieš rungtynes negalvojome, kad galime juos įveikti puolimu. Apsigynėme vieną kėlinį ir manau, kad tas trečias ketvirtis leido grįžti.

Gale kontroliavome, bet keliskart suklydome. Buvo sudėtingas Hifi metimas, bet svarbu, kad gale išlikome komanda ir smagu dėl mūsų sirgalių, kurių vėl susirinko daug“, – kalbėjo T.Masiulis.

REKLAMA

– Kaip jūsų akimis atrodė ta paskutinė minutė?

– Nebuvo ramu, bet čia krepšinis. Turėjome 7 taškų pranašumą ir atrodė, kad kontroliuojame rungtynes, bet jų sunkus tritaškis, dvi mūsų klaidos. Reikėjo išlikti kartu ir sužaisti ramiai, svarbu nepanikuoti. Ąžuolo prasiveržimas buvo stiprus, į stiprią ranką ir pelnė taškus.

– Ą.Tubelis užsiminė, kad tai atakai planas buvo kitoks. Ar paliko įspūdį jo drąsa toje situacijoje?

– Paliko. Norėjome žaisti ne taip, bet būna daug situacijų, kur turi spręsti aikštelėje. Gali daug nubraižyti, bet ne visada gaunasi. Smagu, kad jis nebijojo atsakomybės. Dėl to jis ir yra pas mus, dėl to mes ir norėjome jo. Dar smagiau, kad jis taip sureagavo po praeitų ne pačių sėkmingiausių rungtynių jam. Tai rodo jo brandą.

– Ką trečiajame kėlinyje darėte gynyboje kitaip?

REKLAMA

– Pirmoje pusėje 20 taškų praleidome greitajame puolime. Svarbu buvo neduoti tų taškų ir gynyboje žaisti pozicinį krepšinį. Jame kažkiek galėjome apsiginti. Daug jie įmetė iš to, kur rizikavome. Manau, kad pagrinde lėmė atkovoti kamuoliai. Antrajame ketvirtyje jie nusiėmė 9.

Ar gavote koncentraciją visas 40 minučių?

– Manau, kad taip. Nigelas mums davė labai daug. Jis patyręs žaidėjas ir visus sustatė, nuramino. Tokiose rungtynėse buvo pakilimų ir nukritimų. Jie gali per minutę įmesti 10 taškų, bet svarbu nepanikuoti, nes žinojome, kad puolime metimus susikursime. Klausimas, kiek jas išnaudosime. Jeigu judinsime kamuolį, tikrai turėsime galimybes.

– Ar L.Biručio ir N.Williamso-Gosso tandemas šiandien buvo vienas pagrindinių ginklų?

– Nenoriu išskirti nei vieno. Kiekvienas mums reikalingas. Laurynui yra svajonė žaisti su tokiais gynėjais. Pats buvau aukštaūgis, tai žinau, kad jeigu pastatysi gerą užtvarą ir laiku kirsi, tokio lygio gynėjai tave suras. Jam beliko tik iš po krepšio baigti atakas. Manau, kad jis mėgaujasi žaisdamas su tokio lygio įžaidėjais.

– Gavote pirmą techninę pražangą. Už ką buvo ji?

REKLAMA

– Įėjau į aikštelę. Teisėjas bėgo šalia ir pamatė. Norėjau Mosesui pasakyti, kokia gynyba ginamės ir žengiau per toli. Gavau tai gavau. Gerai, kad laimėjome, būtų skaudus taškas.

– Esate matęs kažką panašaus į N.Hifi metimus?

– Tokių metimų, kaip kad įmetė paskutinį tai nelabai mačiau. Juolab žaidė prieš vieną geriausių gynėjų Nigelą. Ne mes vieni su juo vargstame. Čia yra jo metimai. Nėra, kad jis pataiko vieną dieną, jis juos pataiko dažnai. Nenorėjome jo tokių metimų ir stengėmės siųsti jį į vidų, bet tokio lygio žaidėjas gerai jaučiasi ir greitajame puolime. Savo taškus jis susimeta, bet svarbu apriboti kitus.


Gairės: Žalgiris, paris
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys