Europos taurėje paaiškėjo 2026–2027 m. sezono komandų sąrašas, kuriame atsidūrė trys Lietuvos klubai.
Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“ lieka turnyre, o „Šiauliai“ papildė gretas. Pastarieji gavo vienerių metų licenciją, o panevėžiečiai ir klaipėdiečiai – penkerių.
Didžiausia naujiena, kad Monako „AS Monaco“ keliasi į Europos taurę, o Stambulo „Bešiktaš“ varžysis Eurolygoje.
Naujajame formate komandos varžysis 4 grupėse po 8 komandas. Keturios geriausios kiekvienos grupės ekipos pateks į kitą atkrintamąsias.
Visi dalyviai: Breso Burgo JL, Le Mano „Sarthe Basket“, Salonikų PAOK, Salonikų „Aris“, Ankaros „Turk Telekom“, Stambulo „Bahčešehir“, Bursos „Tofaš“, Tenerifės „La Laguna“, Manresos BAXI, Klaipėdos „Neptūnas“, Panevėžio „Lietkabelis“, „Šiauliai“, Vroclavo „Šlask“, Londono „Lions“, Neapolio „GeVi“, Tortonos „Bertram“, Venecijos „Umana Reyer“, Trento „Dolomiti Energia“, Rygos „Zelli“, Ulmo „Ratiopharm“, Frankfurto „Skyliners“, Chemnico „Niners“, Liublianos „Union Olimpija“, Klužo Napokos U-BT“, Podgoricos „Budučnost“, Botevgrado „Balkan“, Jeruzalės „Hapoel“, Rostoko „Seawolves“, Monako „AS Monaco“, Romos „Maxima“, Romos „Basketball“, Burgoso „San Pablo“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.