„Jonavos Hipocredit“ gretose sužibėjęs Lukas Kreišmontas patraukė link gimtųjų kraštų.
Oficialiai paskelbta, kad plungiškis pasirašė dvejų metų sutartį su Klaipėdos „Neptūnu“. Apie susitarimą Krepsinis.net skelbė dar praėjusią savaitę.
„Džiaugiamės galėdami savo komandą papildyti Kreišmontu, kuris grįžta rungtyniauti į Klaipėdą, – sakė klubo sporto direktorius Branko Mirkovičius. – Jis pasižymi tvirtu charakteriu, energija ir ryžtu, o šiuos bruožus ir norime matyti artėjančiame sezone. Džiaugiamės turėdami jį komandoje.”
25 metų 199 cm ūgio puolėjas augo „Neptūno“ sistemoje, bet ketverius pastaruosius metus praleidoje Jonavoje.
Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL), kurią remia „Betsson“, sezone L.Kreišmontas per 30 minučių rinko 14,6 taško (48 procentai tritaškių), 4,6 atkovoto kamuolio, 1,2 rezultatyvaus perdavimo ir 14,6 naudingumo balo.
Puolėjas padėjo Jonavos klubui prasibrauti į atkrintamąsias o pats buvo pripažintas didžiausią proveržį padariusiu lygos žaidėju.
Tarpsezoniu jo laukia dar vienas šuolis – su Klaipėdos klubu jis turės šansą debiutuoti Europos taurėje.
Norėdami komentuoti prisijunkite.