Paryžiaus „Paris“ (8/3) nepavyko atsitiesti po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ ir Prancūzijos lygoje. Eurolygos klubas išvykoje 90:97 (26:22, 15:25, 24:31, 25:19) nusileido Nansio SLUC (6/5).
Nugalėtojų gretose ryškus buvo Landersas Nolley su 20 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyviais perdavimais, Philandrousas Flemingas pridėjo 19 taškų.
„Paris“ Nadiras Hifi surinko 25 taškus ir 9 atkovotus kamuolius, Amathas M'Baye – 18.
Eurolygos dvigubą savaitę „Paris“ pradės maču namuose prieš Barselonos „Barcelona“.
Norėdami komentuoti prisijunkite.