Po nesėkmingos Eurolygos dvigubos savaitės Paryžiaus „Paris“ (14/5) pergalingai grįžo į Prancūzijos lygą. Ji namie 102:73 (31:21, 21:15, 34:23, 16:14) sutriuškino Nansio SLUC (7/12).
Eurolygos klubui Justinas Robinsonas pelnė 19 taškų, Sebastianas Herrera – 15, Amathas M'Baye – 14. Svečiams 20 taškų įmetė Stephane'as Gombauldas.
„Paris“ ketvirtadienį lankysis Barselonoje.
Norėdami komentuoti prisijunkite.