79

Lemiamame ketvirtyje spurtavęs „Lietkabelis“ – per žingsnį nuo bronzos (147) FOTOGALERIJA

Birželio 9 d., 16:20
Panevėžio ekipa serijoje pirmauja 2:1 („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) tęsiasi mažasis finalas, kuriame susitinka Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ ir Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipos.

Trečiajame serijos mače Vilniuje 91:84 (24:21, 21:25, 18:15, 28:23) laimėjo Panevėžio miesto komanda.

Pirmąsias rungtynes laimėjo panevėžiečiai, antrąsias – Vilniaus klubas, tad dabar serijoje iki 3 pergalių Nenado Čanako auklėtiniai pirmauja 2:1.

Vilkai ir šiose rungtynėse vertėsi be Jeffery Tayloro ir Christiano Mekowulu.

Geriau rungtynes pradėjo Panevėžio klubas (4:1), o Gediminas Orelikas pridėjo tritaškį – 7:1. Šeimininkus į priekį truktelėjo Tre’Shawnas Thurmanas (6:9), bet taškais atsakė G.Orelikas ir Džordže Gagičius – 13:6. Tolimą metimą realizavo Vaidas Kariniauskas (9:13), o netrukus rezultatas tapo lygus – 15:15. Panevėžiečiai vėl šiek tiek truktelėjo į priekį (24:19), bet taškais atsakė Rasheedas Sulaimonas – 21:24.

Antrojo ketvirčio starte Vilkai netruko išsiveržti į priekį (27:26), o po sėkmingo Regimanto Minioto epizodo skirtumas dar šiek tiek išaugo – 35:31. Diante Baldwinas atsakė dvitaškiu (33:35), tačiau Eigirdas Žukauskas smeigė tritaškį – 38:33. Šeimininkai tęsė sėkmingą žaidimą (44:35), bet svarbiu tritaškiu pasižymėjo Vytenis Lipkevičius – 38:44. Dar labiau atsilikimą mažino Dovis Bičkauskis (40:44), G.Maldūnas pelnė dvitaškį (42:44), o D.Bičkauskis pridėjo dar ir baudą – 43:44. Į pertrauką „Wolves Twinsbet“ išsinešė minimalų pranašumą – 46:45.

Po pertraukos jau solidžiau pradėjo Panevėžio klubas (52:46), o skirtumą perpus mažino Artūras Žagaras – 49:52. Taškais pasižymėjo Dž.Gagičius (54:49), bet baudas pataikė ir T.Thurmanas – 51:54. R.Sulaimonas atsilikimą mažino iki minimalaus (53:54) ir nors Panevėžio komanda vėl šiek tiek atitrūko (63:59), bet ketvirtį dvitaškiu užbaigė R.Miniotas – 61:63.

Jau ketvirtojo ketvirčio pradžioje šeimininkai iškart lygino rezultatą (63:63) ir kurį laiką nei vienai iš komandų nepavyko atitrūkti, bet tolimą metimą realizavo D.Sirvydis – 73:70. Džiugas Slavinskas pataikė baudas (75:70), o G.Maldūnas skirtumą didino dar labiau – 77:70. Vilkų tylą nutraukė A.Žagaras (72:77), o taškais apsikeitė D.Sirvydis ir R.Miniotas – 74:79. Vis tik Panevėžio komandos spurtą pratęsė G.Orelikas ir G.Maldūnas (84:74) ir svečiai pergalės iš rankų jau neišleido – 91:84.

„Wolves Twinsbet“: Regimantas Miniotas (8/10 dvit.) ir Tre‘Shawnas Thurmanas (9 atk. kam.) – po 16, Rasheedas Sulaimonas 13 (0/5 trit.), Eigirdas Žukauskas 12 (1/5 trit.), Artūras Žagaras ir Vaidas Kariniauskas – po 7, Kristupas Žemaitis 6.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 20 (6 atk. kam.), Deividas Sirvydis 18 (1/9 trit., 5 rez. perd.), Džordže Gagičius 14 (7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) – po 10, Džiugas Slavinskas 8, Dovis Bičkauskis 7.

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai

Gairės: lkl, wolves, lietkabelis