Čempionų lygos finale Atėnų AEK turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto“ pranašumą, o treneris Draganas Šakota po mačo aiškino nesėkmės priežastis.
„Sveikinu „Rytą“, jie žaidė iki galo, tokia ir yra krepšinio esmė. Jie buvo geresni pabaigoje. Patekimas į finalo ketvertą buvo sėkmės, bet gerai, kad nuėjome iki finalo. Tik kai pralaimi, negali likti laimingas. Nesame pratę žaisti 2 mačus per 3 dienas, ypač turint omenyje mūsų rotacijas. Antrame kėlinyje jaučiau, kad skirtumas nėra pakankamas, energija krenta. Jei būtume turėję daugiau dienų, būtume galėję pilna jėga žaisti 40 minučių“, – sakė treneris.
Jis taip pat aiškino paskutinę ketvirto kėlinio ataką – joje kamuolį savo rankose turėjo Lukas Lekavičius, nepataikęs metimo, likus 6 sek.
„Vienas variantų paskutinei atakai buvo Lekavičius, jis gerai žaidė visų rungtynių metu. Nekomentuosiu paskutinio metimo. Reikia turėti šį tą, kad pataikytum tokį metimą. Niekada nekritikuosiu žaidėjo, kuris atlieka paskutinį metimą“, – sakė jis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.