Justė Jocytė trečiosiose savo rungtynėse Nacionalinėje moterų krepšinio asociacijoje (WNBA) ant parketo žaidė tik paskutinėmis minutėmis, bet pademonstravo ypatingą efektyvumą.
Visgi lietuvės ginama „Golden State Valkyries“ (5/3) namuose 81:91 (23:21, 18:22, 13:29, 27:19) nusileido Las Vegaso „Aces“ (5/3).
J.Jocytė pirmą kartą aikštėje pasirodė likus 5,5 minutės, kai komanda atsilikinėjo 63:83. Ji žaidė iki mačo pabaigos ir antras rungtynes paeiliui turėjo geriausią plius/minus rodiklį komandoje – plius 10.
JUSTE JOCYTE.
— GSVL (@ValksLatam) May 31, 2026
VIVA LITUANIA.
pic.twitter.com/IVDSg6JA7D
Per pusšeštos minutės palangiškė pasižymėjo 5 taškais (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovotu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu.
Šeimininkėms daug kainavo trečiasis kėlinys, kurį „Aces“ laimėjo 29:13 ir nurūko į priekį – 72:54.
Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė geriausia lygos žaidėja A'ja Wilson – 28 taškai (11/21 dvit.), 15 atkovotų kamuolių ir 4 blokai. Jackie Young taip pat buvo ryški – 23 taškai (5/9 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.
Tuo metu šeimininkėms 20 taškų sumetė Gabby Williams (2/8 dvit., 4/6 trit.).
Mačo epizodai:
Norėdami komentuoti prisijunkite.