Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pusfinalio serijos ketvirtajame mače tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ aistros liejo per kraštus.
Ketvirtajame kėlinyje užfiksuotas epizodas, kai po krepšiu kamuolį gavęs Antanas Kavaliauskas pelnė du taškus, bet teisėjai jam toje situacijoje užfiksavo žingsnius. Vilniečių kapitonas buvo nepatenkintas tokiu arbitrų sprendimu, todėl čia pat įsiuto ir parodė teisėjui teisėjui pirštą, smilių.
„Mano manymu, žingsnių nebuvo, nes atraminė koja nejudėjo, o kita koja turiu teisę trypčioti kiek noriu. Sulaukęs teisėjų sprendimo nesutvardžiau emocijų (dėl to kaltas) ir parodžiau RODOMĄJĮ pirštą, sakantį, jog judinau tik vieną koją“, – „Instagram“ parašė A.Kavaliauskas.
Už parodytas emocijas A.Kavaliauskui buvo skirtas tik įspėjimas, nors techninės pražangos reikalavo ir sirgaliai, ir „Neptūno“ vyr. treneris Dainius Adomaitis.
Norėdami komentuoti prisijunkite.