Los Andželo "Lakers" klube ilgą laiką rungtyniavęs Derekas Fisheris pastebėtas buvusios ekipos treniruočių centre, skelbia JAV žiniasklaida.
Įžaidėjas pastebėtas liejantis prakaitą su "Lakers" naujoku Steve'u Nashu. Manoma, kad gynėjas gali grįžti į Los Andželo komandos gretas.
Amerikietis kovo mėnesį buvo iškeistas į Hjustono "Rockets" komandą, kuri krepšininką netrukus atleido. Sezoną D.Fisheris užbaigė Oklahomos "Thunder" gretose.
Norėdami komentuoti prisijunkite.