Praėjusių metų pabaigoje su Dalaso „Mavericks“ klubu abipusiu susitarimu sutartį nutraukęs Derekas Fisheris pasirengęs grįžimui į Šiaurės Amerikos Nacionalinę krepšinio asociaciją.
Manoma, kad Las Vegase besitreniruojantis krepšininkas gali netrukus vėl sugrįžti į Los Andželo „Lakers“ ekipą, kur praleido penkerius metus.
Gynėjas anksčiau yra pareiškęs, jog Los Andželas – geriausia vieta gyventi jo šeimai. Būtent dėl šeimos D.Fisheris ir išvyko iš Dalaso.
Krepšininkas šį sezoną NBA čempionate aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 25 minutes, rinkdavo 8,6 taško, atkovodavo 1,7 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 3,6 rezultatyvaus perdavimo.
Norėdami komentuoti prisijunkite.