Dainiaus Adomaičio treniruojama Tokijo „Alvark“ (31/17) pagaliau nutraukė pralaimėjimų seriją Japonijos lygoje.
„Alvark“ savo aikštėje 85:68 (29:18, 20:14, 18:17, 18:19) nugalėjo Akitos „Akita“ (8/40) ir šventė pergalę po 7 nesėkmių paeiliui.
Nugalėtojus vedė aukštaūgių tandemas – Sebastianas Saizas surinko 29 taškus ir 19 atkovotų kamuolių, Brandonas Daviesas pridėjo 21 tašką.
Marcuso Fosterio sąskaitoje buvo 9 taškai, o svečiams Takuya Nakayama įmetė 15.
Norėdami komentuoti prisijunkite.