0

A.Perezas surengė įspūdingą pasirodymą Europos taurėje (18) 2 VIDEO

Spalio 6 d., 20:49
A.Perezas buvo itin rezultatyvus

Antrasis turas prasidėjo Europos taurėje, kurios A grupės mače Stambulo „Bahčešehir“ (0/2) išvykoje 88:89 (25:26, 22:22, 14:22, 27:19) nusileido Kazanės „Unics“ (1/1) klubui iš Rusijos.

Turkijos klubas ant subyrėjimo ribos buvo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai leido varžovams atitrūkti dviženkliu skirtumu (63:73), tačiau ginklų nesudėjo. Vos per tris minutes rezultatas jau buvo išlygintas – 75:75.

Tada siautėti ėmėsi buvęs žalgirietis Alexas Perezas, pelnęs 11 iš 13 savo komandos taškų bei prasidedant lemiamai minutei išvedęs Turkijos klubą į priekį – 88:87.

Komandos tada keitėsi nerezultatyviomis atakomis, o likus žaisti tris sekundes Jamaras Smithas išvedė „Unics“ į priekį – 89:88. „Bahčešehir“ atsaką rengė minutės pertraukėlės metu, tačiau lemtingas A.Perezo tritaškis skriejo pro šalį.

A.Perezas iš viso per 30 minučių pelnė net 33 taškus (10/13 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2, perėmė 3 ir prarado 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, 3 sykius praasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Bahčešehir“: Alexas Perezas 33, Erickas Greenas 14, Ismetas Akpinaras ir Peytonas Aldridge‘as po 12.

„Unics“: Jamaras Smithas 25 (7/8 tritaškių), Isaiah Canaanas 15 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Johnas Hollandas 13, Pavelas Antonovas 11, Johnas Brownas 10 (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai