Karaliaus Mindaugo taurės finale Antanas Kavaliauskas pademonstravo aukščiausio lygio žaidimą, o jo vedamas Vilniaus „Lietuvos rytas“ nukovė Kauno „Žalgirį“.
Sostinės klubo kapitonas pataikė 10 dvitaškių iš 11 galimų, taip pelnydamas 20 taškų. Aukštaūgiui krito net ir sudėtingi metimai apsisukant. A.Kavaliauskas pelnytai tapo turnyro MVP ir gavo 1,5 tūkstančių eurų čekį.
– Kas lėmė pergalę?
– Mums labai gerai sekėsi gintis, nes „Žalgiris“ yra stipri komanda ir buvo favoritė. Gynyboje labai stengiamės, todėl ir puolimas pavyko. Prieš „Žalgirį“ laimėti praleidus 57 taškus – kažkas nuostabaus.
– Šiandien puikiai pataikėte.
– Labai jaudinausi, negalėjau užmigti. Kai pradėjau žaisti, pataikiau pirmą metimą, tada antrą ir viskas ėmė rutuliotis ir turime tokį rezultatą.
– Įkrito ir labai sunkūs metimai apsisukus.
– Tiesiog reikėjo mesti į krepšį. Geriau atakuoti krepšį nei padaryti klaidą. Gerai, kad šiandien buvo ta diena, kai krito.
– Koks buvo T.Pačėso indėlis?
– Jis mums suteikė pasitikėjimo savimi. Akcentavo gynybą, mažas detales ir prašė maksimalaus susikaupimo. Tikrai padarė didelį darbą.
Norėdami komentuoti prisijunkite.