Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda Europos taurės turnyro kovas pradėjo pralaimėjimu, kai 87:91 nusileido Stambulo „Bešiktaš“ ekipai.
Sėkmingiausiai sostinės klubo gretose žaidė Antanas Kavaliauskas, kuris pelnė 14 taškų, sugriebė 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus. Kapitonas pasigedo dviejų dalykų: komandinio žaidimo ir rungtynių su stipresniais varžovais prieš turnyro startą.
– Kas lėmė pralaimėjimą?
– Pradėjome blogai, leidome varžovams įsibėgėti. Jie per pirmąją pusę pelnė 49 taškus, žaidėme nervingai. Neatlikinėjome tai, kas buvo nurodyta, neišpildėme derinių. Taip pat metėme daug skubotų metimų.
– Kas padėjo atsitiesti?
– Negaliu sakyti... Suprantate kas, ar ne? Tiesiog reikia eiti ir kautis.
– Ar prastai rungtynių pradžiai turėjo įtakos tai, jog LKL nesutikote rimtų varžovų?
– Galbūt ir turėjo. LKL yra LKL, ten eini, stengiesi. Atrodo, kad prarandi kelis kamuolius, bet gynyboje susitvarkai. Čia taip negalima, kadangi „Bešiktaš“ yra Eurolygos tipo komanda, turinti daug gerų žaidėjų. Jie tuo ir pasinaudojo. Atrodo dirbi gynyboje, o jie ima ir įmeta tritaškį. Nepadarėme to, ką reikėjo.
– Mačo pabaigoje bandėte dėti kamuolį į krepšį ir gavote bloką, bet teisėjų švilpukas tylėjo. Ten arbitrai jus nuskriaudė?
– (Dairosi į šalis) Kitas klausimas.
– Po dvikovos rūbinėje ilgai kažką aptarinėjote. Apie ką buvo kalbama?
– Tiesiog iš visų šių rungtynių reikia pasimokyti ir suprasti, kad tai yra aukšto lygio turnyras ir eiti reikia eiti žaisti kaip komandai, o ne kaip dvylika individualių žaidėjų.
– Po metų pertraukos grįžote į „Siemens“ arena. Gera buvo vėl žaisti čia?
– Gera, tikrai gera. Sirgalių buvo nemažai ir jautėme jų palaikymą, kai bandėme atsitiesti. „Bešiktaš“ padarė kelias klaidas ir aistruoliai įsiaudrino. Ačiū jiems už palaikymą. Atsiprašome, kad nuvylėme.
Norėdami komentuoti prisijunkite.