Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkų tandemas Žilvinas Kuklierius ir Marius Valukonis praėjusią savaitę buvo naudingiausi Nacionalinės krepšinio lygos XXV ir XXVI turų krepšininkai. Po 27 naudingumo balus per rungtynes rinkę žaidėjai padėjo savo komandai iškovoti dvi pergales iš eilės.
1995 m. Lietuva į finalinį Europos čempionato turnyrą grįžo po 58 metų pertraukos. Pirmose rungtynėse Lietuva nugalėjo čempionės titulą gynusios vokietijos rinktinę 96:82. “Sugrįžimo rungtynėse” ryškiausiai žibėjo Artūras Karnišovas, pelnęs net 35 taškus.