Praėjusią savaitę interneto platybėse pasirodė vaizdo įrašas, kuriame 2003 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos antrasis šaukimas Darko Miličičius demonstruoja nestandartinius alaus gėrimo įgūdžius. Portalas Krepsinis.net antradienio rubrikoje „Istorinis įvykis“ nusprendė prisiminti istoriją, ka...
Iki II-ojo Pasaulinio karo natūralizacijos proceso lyderė buvo Lietuvos rinktinė: 1937 m. Europos pirmenybėse dalyvavo 3 „Amerikos lietuviai“ (F.Kriaučiūnas, P.Talzūnas, J.Žukas), 1939 m. – 5 (P.Lubinas, M.Ruzgys, V.Budriūnas, F.Kriaučiūnas, J.Jurgėla). Šiais laikais Nacionalinės komandos FIBA turnyruose gali registruoti tik 1 natūralizuotą krepšininką.