FIBA Europos taurėje sėkmingai antrąjį etapą pradėjo Bilbao Surne (1/0) su Margiriu Normantu.
Sasario Dinamo (0/1) klubui su Laurynu Beliausku nepavyko pergalingai prisistatyti FIBA Europos taurėje.
Jonavos CBet komanda šį vakarą pradeda kovas FIBA Europos taurės antrajame etape, kur susitiks su Lisabonos Sporting ekipa.
Jonavos CBet sezoną FIBA Europos taurėje pradėjo solidžiai - keturios pergalės ir pirmoji vieta savo grupėje užtikrino kelialapį į antrąjį etapą.
FIBA Čempionų lygoje baigėsi atrankos turnyras, po kurio paaiškėjo visos kito sezono dalyvės.
Šiandien mūsų akiratyje atsidūrė asmenybė, kuri verta išskirtinės pagarbos. Žmogus, didvyriškai kovojęs su mirtina liga ir demonstravęs geriausią krepšinį Europoje. Alphonso Fordo pavardė visiems laikams auksinėmis raidėmis įspausta Europos krepšinio metraščiuose.
1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…