Lenkijos čempionate pralaimėjimą patyrė Beno Griciūno atstovaujama Slupsko Energa Czarni (2/5) ekipa, kuri išvykoje 79:100 (24:22, 18:27, 18:27, 18:24) nusileido Glivicės GTK (2/6) komandai.
Beno Griciūno atstovaujama Slupsko Czarni 1/3) komanda Lenkijos čempionato rungtynėse išvykoje itin skaudžiai 82:83 (27:16, 20:11, 16:24, 19:32)nusileido Torūnės Twarde Pierniki (2/2) klubui.
Nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionato antrajame etape, kuriame rungiasi šešios geriausios reguliariojo sezono ekipos, patyrė Valdo Dabkaus atstovaujamas Slupsko „Energa Czarni“ klubas, kuris išvykoje po pratęsimo 69:78 (19:14, 5:11, 20:21, 16:14, 9:18) nusileido Vroclaveko „Anwil“ ekipai.
Naujuoju Slupsko "Energa Czarni" komandos vyr. treneriu oficialiai paskirtas 38 metų lietuvis Marius Linartas. Strategas pasibaigusiame sezone buvo Dainiaus Adomaičio asistentu, tačiau pastarajam nusprendus nepratęsti sutarties su Slupsko ekipa, pakilo į vyr. trenerio poziciją.
Kartų ir trenerių kaita Lietuvos rinktinėje prieš 1997 m. Europos čempionatą nebuvo lengva. Kai kurie kandidatai pasirodė esą labai išrankūs trenerių atžvilgiu. Tuo metu perspektyviausiais laikyti šalies aukštaūgiai Žydrūnas Ilgauskas ir Virginijus Praškevičius negailėjo aštrių kritikos žodžių Vlado Garasto adresu ir atsisakė žaisti rinktinėje, kol jai vadovaus ilgametis “Žalgirio” treneris (savotiška streiką buvo paskelbę ir kiti jauni žaidėjai, tarp kurių – A.Jurkūnas, K.Šeštokas). Tačiau prie trenerio vairo stojus Jonui Kazlauskui tiek Ž.Ilgauskas, tiek V.Praškevičius didelio entuziazmo vėl neparodė, dažnai apie naująjį trenerį taip pat atsiliepdami tik neigiamai. Ypač kandžiai spaudoje J.Kazlauską kritikavo V.Praškevičius. Nepaisant to, į rinktinę Praškė buvo pakviestas.