Italijos čempionate pergalę pasiekė iš koronaviruso gniaužtų išsivadavęs Milano AX Armani (8/0) klubas, kuris išvykoje 89:71 (20:24, 23:20, 30:14, 16:13) nugalėjo Kantu Acqua S.Bernardo (2/3) komandą.
Šio savaitės gražiausių Eurolygos epizodų dešimtuke lietuvių nematyti. Vis dėlto įspūdingų momentų, kuriais galima grožėtis – apstu.
Europos krepšinio pirmenybės Slovėnijoje baigėsi, tačiau jame netrūko daugybės įspūdingų momentų. Varžybų organizatoriai sudarė gražiausių čempionato epizodų dešimtuką.
Pirmasis Ispanijos krepšinio lygos finalo serijos susitikimas tarp Madrido „Real“ ir Barselonos „Regal Barcelona“ komandų baigėsi gan skandalingai. Paskutinėmis sekundėmis, kai sprendėsi susitikimo baigtis, kilo aistrų proveržis dėl teisėjų sprendimo.
Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido "Real" klubas pratęsė sutartį su gynėju Sergio Rodriguezu. 26 metų 192 cm ūgio ispanas Madride rungtyniaus iki 2015-ųjų. S.Rodriguezas dar turėjo metus galiojantį kontraktą, tačiau "Real" norėjo ilgesniam laikui užsitikrinti krepšininko vietą komandoje.
Malagos "Unicaja" paskelbė, jog penktuoju numeriu pažymėti komandos marškinėliai nuo šiol priklausys tik komandą paliekančiam ilgamečiam kapitonui Berni Rodriguezui. Trylika metų klube praleidęs krepšininkas po praėjusios sezono nusprendė palikti komandą.
Po traumų niekaip neatsigaunančiam ir šiuo metu kontrakto su jokiu klubu neturinčiam serbui Urošui Tripkovičiui prieš kelias dienas buvo atlikta dar viena operacija. Krepšininkas nusprendė reabilitaciją atlikti namuose, tačiau susidūrė netikėtomis sveikatos problemomis.
Penktąją pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo ir vietą "Top 16" etape praktiškai užsitikrino Madrido "Real" (5/2) krepšininkai, kurie svečiuose 72:65 (20:15, 16:15, 17:17, 19:18) įveikė Milano "Emporio Armani" (2/5) ekipą. Ketvirtajame kėlinyje sužaidus tris minutes Danilo Gallinaro pelnė penkis taškus ...
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.