Nelengvą pergalę Ispanijoje pasiekė Madrido Real (23/3) komanda, kuri išvykoje 86:78 (17:13, 26:17, 23:26, 20:22) nugalėjo Palensijos Zunder (5/21).
Pergalę Ispanijos čempionate iškovojo Martino Gebeno atstovaujama Manresos BAXI (10/9) ekipa.
Studijas Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) baigęs Rokas Gustys profesionalo kelią pradeda Ispanijoje.
30 metų 212 cm ūgio Deividas Bušma sugrįžta rungtyniauti į Ispanijos antrąją lygą. Paskelbta, kad lietuvis pasirašė sutartį su Palensijos „Chocalates Trapa“ klubu. Šį sezoną „centras“ trumpam buvo Zagrebo „Cibona“ ekipos nariu, kur Adrijos lygoje fiksavo 0,8 taško ir 1,5 atkovoto kamuolio per 4 minutes vidurkius.
Hueskos „Penas“ ekipa, kuri rungtyniauja Ispanijos antroje lygoje, į savo gretas pasikvietė dar vieną lietuvį. Skelbiama, kad klubas pasirašė sutartį su 22 metų 205 cm ūgio vidurio puolėju Augustinu Jankaičiu. Kiek anksčiau „Penas“ gretas papildė Jokūbas Gintvainis.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.