Gruodžio 17 dieną Nostra.lt-RKL A divizione sužaistos penkerios varžybos. Kuršėnuose A diviziono galiūnui Omega-Taurui teko gerokai paplušėti kovoje su vietiniais Grafų Furniture krepšininkais, o Kaune susirungė dviejų miesto universitetų komandos.
Latvija pirmoji komanda, tapusi Europos čempione (1935 m.)