Skopjės MZT komanda apgynė čempionės titulą Šiaurės Makedonijos lygoje. Paskutinėse rungtynėse svečiuose 102:93 (29:28, 27:23, 27:21, 19:21) buvo įveikta Bitolos Pelister komanda ir finalo seriją MZT laimėjo 3:1.
Tradicijos sugužėti į barus ir su alaus bokalais rankose palaikyti tarptautiniame turnyre kovojančią Lietuvos rinktinę beveik tokios pat senos kaip ir pats Lietuvos krepšinis. 1937 m. Europos čempionato metu Kauno alaus barai būdavo perpildyti studentijos, kuri per radijo aparatus tiesiogiai klausydavosi krepšinio transliacijų iš Rygos. Kavinėse ir restoranuose grojantys orkestrai taip pat turėjo užleisti vietą radijo imtuvams.