Po ilgos pertraukos į Pasaulio taurės turnyrą sugrįžusi Meksikos rinktinė šeštadienį savo pasirodymą D grupėje pradės dvikova su Lietuvos nacionaline komanda.
Kštyštofas Lavrinovičius – vienintelis vilnietis 2003 m. Europos čempionų komandoje. Daugiausia atstovų auksinėje rinktinėje turėjo Klaipėda ir Šiauliai (po tris).