Las Palmo Gran Canaria komanda toliau vykdo permainas sudėtyje ir šįkart stiprinasi įžaidėju Joshu Magette’u.
Zagrebo „Cedevita“ komandoje toliau tęsiasi pokyčiai. Praėjusią savaitę darbo neteko vyr. treneri Sito Alonso, o dabar išvyksta du žaidėjai. Skelbiama, kad naujojo trenerio Slaveno Rimaco sprendimu ekipą palieka buvęs žalgirietis Augusto Lima ir Joshas Magette’as.
1999 m. Europos čempionato metu Carltonas Myersas buvo vienintelis Italijos rinktinės žaidėjas, kurio lagaminus nešiojo specialiai tam nusamdytas nešikas.