Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir EMSI degalinių tinklo geriausių 2024 metų krepšininkų rinkimuose pirmauja Domantas Sabonis ir Justė Jocytė.
Trečiadienį Miunchene (Vokietija) vyko FIBA Europe moterų ir lygybės komisijos (WE Commission Women & Equality) posėdis. Šios komisijos narys yra Lietuvos krepšinio federacijos projektų vadovas Mindaugas Gobikas.
Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Mindaugas Balčiūnas naujai ketverių metų kadencijai patvirtino LKF Strateginio valdymo tarybos sudėtį. Pagal LKF įstatus, šį kolegialų valdymo organą sudaro iki devynių narių - 8 viceprezidentai ir prezidentas.
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose didesnio palaikymo sulaukė Mindaugas Balčiūnas.
Antradienį Lietuvos krepšinio namuose įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ataskaitinė rinkiminė konferencija.
Lietuvos krepšinio federacijos Vykdomasis komitetas (LKF VK) trečiadienį priėmė sprendimą dėl Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos nacionalinio čempionato organizatoriaus teisių paskyrimo Asociacijai Nacionalinė krepšinio lyga.
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimuose savo kandidatūrą iškėlęs Mindaugas Balčiūnas galiausiai pristatė ir savo komandą.
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) rugsėjo 4 dieną sukvietė krepšinio bendruomenę į diskusiją, kurios metu buvo aptartos kelios esminės temos.
Birželio 11 dieną Nacionalinė krepšinio lyga (NKL) rinkiminėje konferencijoje išrinko naują prezidentą - juo tapo Modestas Valiuševičius.
Antradienį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas oficialiai pristatė savo komandą, su kuria sieks pokyčių Lietuvos krepšinyje pergalės LKF prezidento rinkimuose atveju.
Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ dalis, kurioje svečiuojasi Roberto Javtoko komandos nariai Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) rinkimuose.
Prasidėjo ruduo, bet Lietuvos krepšinio padangėje toliau dominuoja viena ir ta pati tema - LKF prezidento rinkimai. Praėjusią savaitę pasisakius legendiniam Lietuvos treneriui Vladui Garastui sureagavo ne tik Paulius Motiejūnas, bet ir buvęs rinktinės vairininkas Ramūnas Butautas.
Ilgametis Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Benas Matkevičius išreiškė savo nuomonę artėjančiuose rinkimuose.
Krepsinis.net portale – nauja „MISsMATCH“ laida, kurios svečias – Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas.
Prieš trejus metus pasikeitusi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovybė kėlė tikslą decentralizuoti Lietuvos krepšinio lygų valdymą. Nepriklausomai nuo federacijos funkcionuojančios lygos gali kokybiškiau vystyti savo produktą, palaikyti glaudesnį ryšį su gerbėjais ir tokiu būdu pritraukti daugiau privačių rėmėjų. Per tris metus buvo įgyvendintos reikiamos sisteminės reformos, toliau leidžiančios skirti dėmesį lygų kuriamo produkto turinio gerinimui.
Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidento rinkimai artėja, o vieno iš kandidatų Mindaugo Balčiūno komanda ir toliau lieka neaiški.
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) antradienį surengė specialią spaudos konferenciją, skirtą Vykdomojo komiteto posėdžio naujienoms pristatyti.
Buvęs ilgametis Lietuvos krepšinio rinktinės kapitonas Robertas Javtokas oficialiai kandidatuoja rudenį vyksiančiuose Lietuvos krepšinio federacijos prezidento rinkimuose.
Rugsėjo 17 d. vyksiančios Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ataskaitinės-rinkiminės konferencijos metu LKF prezidento posto sieks dabartinis federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.
Liepos 24 d. įvyko galutinis LKF klubų licencijavimo komisijos posėdis, kurio metu buvo licencijuoti klubai, atitinkantys Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos dalyvio kriterijus. Viso licencijavimo procese dalyvavo 19 Lietuvos krepšinio klubų. Po išsamios teisinės pateiktų pirminių dokumentų bei papildomų dokumentų analizės, LKF licencijavimo komisijos sprendimu, 10-ies klubų valdymo struktūra, finansavimo šaltiniai, atsiskaitymo su žaidėjais ir treneriais forma nekelia abejonių ir visiškai atitinka Lietuvos antrosios vyrų krepšinio lygos subjektams keliamus reikalavimus.
Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.