Ukmergės Stekas paleido du jaunuolius - Aistį Lukoševičių ir Egitą Latanauską, kurie rungtyniaus Regionų krepšinio lygoje (RKL).
Arvydą Sabonį ir Valdemarą Chomičių, tuo metu gyvenusius ir žaidusius Ispanijoje, kartą pakvietė į miesto šventę, kurioje dalyvavo daug automobilių firmų. Mėgstantis pamiegoti Sabas šventę pramiegojo, o V.Chomičiui BMW firmos atstovai pasiūlė jų automobiliu dalyvauti ralyje. Krepšininkas iš Lietuvos laimėjo pirmą vietą ir buvo apdovanotas milžiniška taure.