Praėjusiame sezone Vilniaus Ryte rungtyniavęs Kristjanas Kitsingas paliko Lietuvą ir grįžo į gimtinę.
Po menisko traumos į aikštelę grįžęs Vilniaus Ryto puolėjas Kristjanas Kitsingas bei peties traumą besigydantis Rokas Gustys klubo laidoje Iš arti pasidalino savo mintimis apie reabilitacijos procesą.
Vilniaus Ryto ekipa neišsprendžia traumų bėdų ir šįkart prarado estą Kristjaną Kitsingą.
Tolimais metimais varžovus baudžiantis Vilniaus Ryto puolėjas Kristjanas Kitsingas šiame sezone įrodinėja, kad yra vienas geriausių tai darančių žaidėjų visame Betsafe-LKL čempionate.
Vilniaus Ryto komanda sekmadienį nustebino savo netikėtu pirkiniu - sudėtį papildė 29 metų 204 cm ūgio Kristijanas Kitsingas.
Vilniaus Ryto komanda atsižvelgdama į sudėtingus iššūkius besiruošiant naujam sezonui nusprendė sustiprinti aukštaūgių grandį ir pasirašė vienerių metų sutartį su Kristjanu Kitsingu.
1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…