Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahce“ rungtynės per pirmuosius du kėlinius vyko lygiai ir komandos daugiausiai dėmesio skyrė gynybai, tačiau po pertraukos žengęs Melihas Mahmutoglu tapo „X faktoriumi“.
Amžininkai pasakoja, kad į 1939 m. Lietuvoje rengto EČ čempionato atidarymos iškilmes, kurios vyko naujutėlėje Kauno sporto halėje, buvo parduota 10 000 bilietų. Šiandien ta pati Kauno sporto halė oficialiai netalpina nė 5000 žiūrovų. Viso 1939 m. EČ rungtynes Lietuvoje pamatė apie 100 000 žiūrovų.