Prasidėjus naujam krepšinio sezonui savo pirmąjį šio sezono #ArPažįstiŽalgirietį rubrikos epizodą Kauno Žalgirio sirgaliams pristato Žalgiris TV komanda.
Po Eurolygos finalinio mačo, kuriame Stambulo „Fenerbahce“ ekipa 96:101 po pratęsimo nusileido Maskvos CSKA krepšininkams, pasipylė diskusijos dėl teisėjavimo. „Nors kažkas mano, kad jie to nenusipelno. Kai kurie žmonės mano, kad mes nenusipelnome laimėti.
2003 m. Europos čempionato pirmosiose rungtynėse Lietuva latvius įveikė tik po pratęsimo, kurio neturėjo būti. Mat latviams per klaidą buvo įskaitytas taškas, kurio jie nepelnė. Teisę latviams pelnyti pirmuosius taškus rungtynėse turėjo A.Vituolas. Jis prametė vieną iš dviejų baudų, bet protokole ir švieslentėje buvo užfiksuoti du taiklūs metimai. Keista, tačiau niekas iš Lietuvos delegacijos to nepastebėjo. Latviai po rungtynių juokavo, kad dėl įsivėlusios klaidos užprotestuos rungtynių rezultatą.