Šią savaitę už mano akies užkliuvo Andriaus Tapino rašinys apie Lietuvos emigrantus ir nutrūkstančius saitus tarp likusių ir išvykusių.
Jubiliejinio, 10-ojo, Čikagos lietuvių krepšinio lygos (ČLKL) čempionais po metų pertraukos vėlgi tapo „Kunigaikščių-Compass” krepšininkai. Po finalinio, pergalingo jiems teisėjo švilpuko džiaugsmu tryškę komandos žaidėjai išsimaudė šampano pursluose ir užsitraukė simbolinį čempionams skirtą cigarų dūmą.
Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.