Artėjantį sezoną Šiaulių komandos marškinėlius vilkės du Saulės krepšinio akademijos auklėtiniai - 18-metis Gustas Dembinskis ir 17-metis Gabrielius Krivas. Abu jaunuoliai su dviguba licencija varžysis ir Regionų krepšinio lygoje (Nostra.lt-RKL).
Kštyštofas Lavrinovičius – vienintelis vilnietis 2003 m. Europos čempionų komandoje. Daugiausia atstovų auksinėje rinktinėje turėjo Klaipėda ir Šiauliai (po tris).