Penktadienį „Siemens“ arenoje prasidėjusios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos metu emocijų ir kovos elementų netrūko ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.
Arvydas Sabonis prieš 1995 m. Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynes persirengimo kambaryje užbosijo: “Neduokdie prakišim, namie mūsų laukia kibirai mėšlo.” Sabo nuogastavimai nepasitvirtino. Sidabro medalius Atėnuose iškovojusiai rinktinei Lietuvoje buvo surengtos įspūdingos sutiktutvės Vilniaus “Žalgirio” stadione ir Kauno Rotušės aikštėje.