Gruodžio 14 dieną Vilniuje rengiamas didelis krepšinio turnyras 2x2. Planuojama, kad jame dalyvaus apie 100 komandų ir apie 200 žaidėjų.
Sostinės krepšinio mokykla (SKM), naują sezoną pradėjusi triukšmingu sezono atidarymo turnyru, rugsėjį pasiruošusi palydėti linksmybėmis. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 22 d., SKM prie PC „Justiniškės“ organizuoja šeimų turnyrą „Rudens taurė“, kuriame du prieš du žais tėčio ir sūnaus komandos.
Šį šeštadienį (06 02), antrą kalendorinės vasaros dieną Sostinės krepšinio mokykla kviečia kartu ypatingai paminėti Tėvo dieną. Pirmą kartą Vilniuje rengiamas unikalus gatvės krepšinio turnyras „2x2” – „Įrodyk, kad tu ir tavo tėtis kiečiausi!“. Turnyras birželio 2 d. nuo 10 val.
Tradicijos sugužėti į barus ir su alaus bokalais rankose palaikyti tarptautiniame turnyre kovojančią Lietuvos rinktinę beveik tokios pat senos kaip ir pats Lietuvos krepšinis. 1937 m. Europos čempionato metu Kauno alaus barai būdavo perpildyti studentijos, kuri per radijo aparatus tiesiogiai klausydavosi krepšinio transliacijų iš Rygos. Kavinėse ir restoranuose grojantys orkestrai taip pat turėjo užleisti vietą radijo imtuvams.