07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Žalgiris“ rugsėjo viduryje žais draugiškame turnyre Italijoje (26)

Rugpjūčio 23 d., 13:58
„Žalgiris“ žais turnyre Italijoje (Fotodiena.lt)
„Žalgiris“ žais turnyre Italijoje (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ komanda dalyvaus draugiškame šešių komandų turnyre Italijoje.

Turnyre, kuris vyks rugsėjo 18–19 dienomis, taip pat žais Berlyno ALBA, Jeruzalės „Hapoel“, Liublianos „Union Olimpija“, Venecijos „Umana“ ir „Treviso“ komandos.

„Žalgiris“ į Italiją turėtų išvykti be Pauliaus Jankūno, Roberto Javtoko, Manto Kalniečio, Luko Lekavičiaus, Siimo-Sanderio Vene ir Kasparo Vecvagaro, kurie tikriausiai žais Europos čempionate.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys