07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Žalgiris-2“ atsisveikino su keturiais žaidėjais (10)

Gegužės 31 d., 15:30
V.Kozys palieka Kauno ekipą (Dainius Lukšta, NKL)
V.Kozys palieka Kauno ekipą (Dainius Lukšta, NKL)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ dubleriai atsisveikino su 4 savo žaidėjais bei vyriausiuoju treneriu.

Klubas padėkojo už metus, praleistus ekipoje, Vitalijui Koziui, Giedriui Bergaudui, Karoliui Babušiui, Gyčiui Mačioniui bei vyr. treneriui Arvydui Gronskiui, kurį pakeis Vytautas Pliauga.

Strategas komandai vadovavo 2 pastaruosius metus, prieš tai eilę sezonų dirbo Vilniaus „Ryto“ sistemoje. Jau anksčiau skelbta, kad A.Gronskį šioje pozicijoje „Žalgirio-2“ ekipoje pakeis Vytautas Pliauga.

V.Kozys šį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) per 23 minutes pelnė 9,4 taško, atkovojo 6,7 kamuolio, atliko 1,9 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 11,6 naudingumo balo.

G.Bergaudas per 26 minutes pelnė 11,9 taško, atkovojo po 6 kamuolius ir rinko po 13 naudingumo balų.

K.Babušis per 15 minučių pelnė po 7 taškus, atkovojo po 1,4 kamuolio, atliko po rezultatyvų perdavimo ir rinko 4,1 naudingumo balo.

G.Mačionis per 13 minučių metė 2,3 taško, atkovojo 1,4 kamuolio, atliko po rezultatyvų perdavimą ir fiksavo 2,1 naudingumo balo.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


10 komentarai
Naujausi komentarai (10)
Geriausiai ivertinti (10)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti