Rumunijos lygoje gyvybiškai svarbią pergalę pasiekė Bukarešto „Dinamo“, treniruojama Žydrūno Urbono. Ji namie 85:80 (22:21, 28:24, 10:21, 25:14) palaužė to paties miesto „Rapid“.
Ketvirtfinalio seriją lietuvio klubas laimėjo 3:2.
Prie pergalės po 15 taškų pridėjo Marcusas Lewisas ir Jonathanas Starksas (7 atk. kam., 5 rez. perd.), po 14 – Viačeslavas Bobrovas ir Radu Virna.
Pralaimėjusiems 23 taškus pelnė Nikola Jevtovičius (11 atk. kam.), 16 – Romanas Pennas (11 rez. perd.).
Norėdami komentuoti prisijunkite.