Rumunijos pirmenybėse be medalių liko Žydrūno Urbono treniruojami Bukarešto „Dinamo“.
Sostinės ekipa lemiamą mažojo finalo serijos mačą prieš Krajovos SCMU namie po pratęsimo pralaimėjo 101:105 (31:17, 20:21, 15:22, 20:26, 15:19).
Seriją iki dviejų pergalių SCMU laimėjo 2:1.
Svečiai likus 22 sekundėms ketvirtajame kėlinyje lygino rezultatą (86:86), o ilgą ataką rengusių „Dinamo“ derinys baigėsi netaikliu Jonathano Starko metimu su sirena.
Pratęsime kertiniu epizodu tapo paskutinę minutę pradėjęs DeAndre Dishmano dvitaškis su pražanga (101:96), po kurio Krajovos klubas pergalę įtvirtino baudų metimais.
Tarp Ž.Urbono auklėtinių išsiskyrė 22 taškus pelnęs Marcusas Lewisas, 16 pridėjo Viačeslavas Bobrovas (6/6 dvitaškių, 6 atk. kam.), 15 – J.Starkas (3/9 tritaškių), 13 – Ousmane’as Drame (10 atk. kam.), 11 – Radu Virna (0/3 tritaškių).
Nugalėtojams 32 taškus pelnė Samuelis Sessomsas (5/11 tritaškių, 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 klaidos), 23 – D.Dishmanas (8/9 dvitaškių, 12 attk. kam.), 15 – Ishmaelis Leggettas (4/5 dvitaškių), 14 – Vladas Nistoras (2/10 tritaškių), 11 – Kentwanas Smithas (2/7 tritaškių, 5 atk. kam., 3 blokai, 4 klaidos).
SCMU medalius iškovojo pirmą kartą klubo istorijoje, anksčiau tik 2019-aisiais pasiekę pusfinalį ir tuomet likę ketvirti.
Tuo tarpu „Dinamo“ yra istorinis šalies klubas, čempionu tapęs net 22 kartus, bet pastarąjį kartą tai įgyvendino 2003-aisiais ir prarado Rumunijos flagmano statusą.
Norėdami komentuoti prisijunkite.