Dar prieš mėnesį buvo paskelbta, kad Vilniaus „Wolves“ ekipai skelbiama bankroto byla. Žaidėjai ir kiti klubo darbuotojai tuo metu gavo laiškus su informacija, kad pradedamas nemokumo procesas.
Vis tik panašu, kad verslininkas Gediminas Žiemelis laikysis duoto pažado grąžinti skolas.
Krepsinis.net žiniomis, šią savaitę kai kurie buvę „Wolves“ krepšininkai sulaukė sau priklausiusių skolų išmokėjimo. Tiesa, kol kas ne visi. Pirmieji pavedimus kol kas gavę buvo lietuviai. Realu, kad su laiku skolų išmokėjimai bus atlikti ir likusiems krepšininkams, ką buvo pažadėta padaryti, pardavus sostinės areną. Tiesa, patys legionieriai abejoja, kad atgaus pinigus.
Primename, kad prieš beveik du mėnesius Lietuvos krepšinio lygos (LKL), kurią remia „Betsson“, visuotinis narių susirinkimas balsavo dėl „Wolves“ prašymo pratęsti licencijos suspendavimą ir jis buvo patenkintas, tad komanda dar gali grįžti į pirmenybes.
Norėdami komentuoti prisijunkite.