07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Vyriausybė planuoja grąžinti „Žalgiriui“ skolą, neišmokėtą dar 1999 m. laimėjus Eurolygą (47)

Gegužės 21 d., 14:17
Žalgiriečiai gali gauti seniau klubo užsidirbtus pinigus (Scanpix nuotr.)
Žalgiriečiai gali gauti seniau klubo užsidirbtus pinigus (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgirio“ klubas šį sezoną jau pasipildė kišenę nemaža suma pinigų, gautų iš Eurolygos, tačiau gali sulaukti ir valstybės lėšų. Tiesa, tokių, kuris gauti turėjo dar 1999 m. 

Būtent nuo tada Vyriausybė yra skolinga klubui 2 mln. litų (beveik 579 tūkst. eurų). Premjeras Saulius Skvernelis sako, jog bus svarstoma galimybė šiuos pinigus išmokėti dabar, nes anksčiau tai nebuvo padaryta dėl ekonominės krizės. 

„Kadangi ši Vyriausybė moka ir kompensacijas, ir skolas ankstesnių Vyriausybių, tai mes pažiūrėsime iš tikrųjų, ar tas įsipareigojimas ir kodėl jis buvo neišmokėtas ir, jeigu jis yra aktualus, ieškosime būdų, kaip tą skolą grąžinti“, – BNS cituoja S. Skvernelį

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


47 komentarai
Naujausi komentarai (47)
Geriausiai ivertinti (47)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi