07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Vieningosios lygos prezidentas: nepaisant to, kad nebuvo „Žalgirio“, rungtynių lankomumas kilo (14)

Birželio 14 d., 12:40
Vieningoji lyga nepasigedo „Žalgirio“ sirgalių  (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Vieningosios lygos prezidentas Sergejus Ivanovas džiaugiasi pasibaigusiu sezonu ir išaugusiu rungtynių lankomumu.

Nors pernai Kauno „Žalgiris“ pagal šį rodiklį buvo lygos lyderis, šiemet kauniečių atsisakymas dalyvauti čempionate nesumažino lankomumo. Priešingai – jis tik išaugo.

„Šiais metais rungtynių lankomumas išaugo. Reikia priminti, kad nežaidė „Žalgiris“, kurio mačus lankydavo daug žmonių ir gerokai kilstelėdavo vidurkį. Puikiai pamenu praėjusį sezoną, kuomet vyliausi, jog po tokių gerų atkrintamųjų varžybų kitąmet nebūtų blogiau. Džiugu, kad šį sezoną buvo dar atkaklesnės kovos.

Tai, kad „Chimki“ ir „Lokomotiv-Kuban“ iškrito atkrintamųjų pradžioje, byloja apie tai, jog kiekvienas klubas gali įveikti kiekvieną. Vadinasi, ir susidomėjimas turnyru taip pat kyla“, – pabrėžė lygos vadovas.

Kol kas nėra paskelbti oficialūs lankomumo skaičiai, tačiau baigiantis reguliariajam sezonui jis siekė kiek daugiau nei 2200 sirgalių per mačą. Akivaizdu, kad vidurkis turėtų kilti, kadangi per lemiamas kovas susirinkdavo kur kas daugiau žiūrovų.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys