0

"VIČI-Aistės" sutriuškintos Čekijoje (1)

Gruodžio 14 d., 21:13
likhtarovich tatsiana 11

Be traumą patyrusios Aijos Putninos žaidusioms Kauno “VIČI-Aistėms” nepavyko iškovoti antrosios pergalės iš eilės moterų Eurolygos turnyre. Lietuvos čempionės išvykoje nusileido Prahos ZVVZ USK komandai rezultatu 98:60 (31:19, 22:16, 24:7, 21:18). Laimėjusios dukart ir patyrusios aštuonias nesėkmes, kaunietės A grupėje – septintos.

Rungtynes “VIČI-Aistės” pradėjo sėkmingai ir po Rimos Valentienės bei Vitos Kuktienės tritaškių pirmavo 4:8. Aikštelės šeimininkės pasinaudojo kauniečių klaidomis ir persvėrė rezultatą. Sužaidus penkias minutes, Vaida Sipavičiūtė baudos metimu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (16:14), tačiau per likusį kėlinuko laiką puikiai pataikiusios ZVVZ USK krepšininkės spurtavo ir susikrovė 15 taškų pranašumą – 31:16.

Antrasis ketvirtis vyko pagal tokį pat scenarijų. Per porą minučių “VIČI-Aisčių” deficitas sumažėjo iki 8 taškų po Linos Pikčiutės baudos metimo (31:22). Nors, iki didžiosios pertraukos likus 4 minutėms, Prahos ekipa pirmavo 12 taškų persvara – 41:29, tačiau paskutinę kėlinuko minutę komandas skyrė jau 20 taškų – 53:33.

Subyrėjus “VIČI-Aisčių” gynybai, Mantas Šernius buvo priverstas prašyti minutės petraukėlės jau trečiojo ketvirčio pradžioje. Tačiau komandos veiksmų sustyguoti nepavyko, kaip iš natų žaidusios ZVVZ USK krepšininkės toliau tolo. Jos pelnė dar 10 sausų taškų, susikraudamos 36 taškų pranašumą – 75:39.

Vilniečių snaiperėms pataikius tolimus metimus, “VIČI-Aistėms” per paskutines 10 minučių žaidimą išlygino, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko.

Prahos ZVVZ USK komandai E. Vitečkova pelnė 19, K. Elhotova – 14 (6 rez. perdavimai), A. Montanana – 13 taškų.

“VIČI-Aistėms” A. Kemežys surinko 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. T. Likhtarovič pridėjo 11 (4 rez. perdavimai), R. Valentienė – 9 taškus.