0
10-20, 19:00
0
0

Veteranų lygos finale – S.Štombergo vedama komanda pranoko R.Šiškausko atstovaujamą ekipą (2)

Kovo 23 d., 13:23
S.Štombergas vedė komandą į pergalę finale (kkml.lt nuotr.)
Šaltinis: KKML

Didesnės intrigos Veteranų „35+“ finale išvengę „Top Sport“ krepšininkai pranoko TPA Kaišiadorys veteranus 91:74. Čempionų titulą šioje lygoje apgynę „Top Sport“ krepšininkai „apsižvalgė“ pirmajame kėlinyje, vėliau – spruko į priekį. Nugalėtojus į priekį vedė naudingiausio žaidėjo titulą iškovojęs Saulius Štombergas.

Kovoje dėl bronzos virė atkakli kova. Permainingose rungtynėse „Auto Elektra“ susikaupė svarbiausiu momentu ir 80:75 įveikė Šilainius.

Pilnutėlėje Kauno kolegijos sporto salėje finalas startavo nuožmia kova. Nors TPA Kaišiadorys atrodė geriau pasiruošę dvikovos pradžiai (12:4), po minutės pertraukėlės savo žaidimą susistygavę „Top Sport“ krepšininkai pavijo varžovus.

M. Masiulionio ir D. Staugaičio tritaškiai akimirkai persvėrė rezultatą, tačiau R. Šiškauskas atsakė dvitaškiu su pražanga, kėlinio pabaigoje smeigė tritaškį, o antrojo pradžioje D. Gervicko taiklus tolimas metimas Kaišiadorių ekipai grąžino ženklesnę persvarą (24:16).

Visgi kaišiadoriečiams išsaugoti pranašumą tapo vis sunkiau. „Top Sport“ galingai artėjo, o kėliniui persiritus į antrąją pusę, ir pozicines, ir greitas atakas gliaudė nepriekaištingai. 31:19 ketvirtį laimėjusi „Top Sport“ įpusėjus rungtynėms varžovus aplenkė 47:40.

Po ilgosios pertraukos TPA Kaišiadorims nepavyko grįžti prie sėkmingo žaidimo ritmo. S. Štombergo vedami varžovai netrukus įgijo dviženklią persvarą, o kėlinio pabaigoje, kuomet abipusė ir nesportinė pražangos išnaudojo N. Čėsnos asmeninių pražangų limitą, Kaišiadorių ekipa, atrodė, galutinai palūžo. Prieš lemiamą ketvirtį „Top Sport“ skaičiavo jau triuškinančią persvarą – 77:55.

Didelių permainų per paskutines dešimt minučių neįvyko, tad „Top Sport“ įtikinama pergale antrą sezoną iš eilės matavosi Veteranų „35+“ aukso medalius.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo Saulius Štombergas. Profesionalaus krepšinio veteranas pelnė 22 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, susibaudavo 2 kartus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Top Sport“: S. Štombergas 22 tšk., V. Stiga 18 tšk. (8 atk. k., 5 rez. p.), G. Staniulis (9 atk. k., 8 rez. p.) ir M. Masiulionis po 12 tšk.

TPA Kaišiadorys: R. Šiškauskas 21 tšk. (7 atk. k.), D. Gervickas 16 tšk., S. Salmanavičius 12 tšk. (8 atk. k.), A. Kavaliauskas 11 tšk. (9 atk. k.).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui