0

T.Youngo šou pratęsė V.Wembanyamos pralaimėjimų seriją (1)

Gruodžio 1 d., 08:34
T.Youngas laimėjo prieš pusmetriu aukštesnį V.Wembanyamą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingas taškų lenktynes laimėjo Atlantos „Hawks“ (9/9) ekipa.

„Vanagai“ išvykoje 137:135 (26:35, 36:31, 39:39, 36:30) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (3/15).

Teksaso klubas aukštu tempu pradėjo rungtynes ir anksti įgijo solidžią persvarą (35:20), tačiau priekyje neišsilaikė net ir visuose kėliniuose versdami daugiau nei po 30 taškų. Likus žaisti pusketvirtos minutes Jeremy Sochanui teko baudų metimais lyginti rezultatą (123:123).

Trae’us Youngas vėliau sumetė baudų metimus, Clintas Capela įkrovė iš viršaus, pranašumą sutvirtino Dejounte Murray’aus tolimas metimas. Paskutinėmis sekundėmis pergalę įtvirtino T.Youngo baudų metimų serija.

„Hawks“ įžaidėjas iš viso per 40 minučių suvertė 45 taškus (13/20 dvitaškių, 2/9 tritaškių, 13/16 baudų metimų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, 2 kartus suklydo bei sykį prasižengė.

San Antonijaus klubas pralaimėjo jau tryliktąjį kartą paeiliui bei surengė prasčiausią sezono startą nuo 1996-ųjų. Ši atkarpa pažymėjo pastarąjį komandos trenerių pakeitimą, kai buvo atleistas Bobas Hillas, o jo vietą užėmė iki šiol besidarbuojantis Greggas Popovičius.

„Spurs“ vunderkindas Victoras Wembanyama per 29 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 12, perėmė 2 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus bei kartą prasižengė. Su tokiu taškų kraičiu jis tapo vos ketvirtu rezultatyviausiu komandos žaidėju. Prancūzas žaidė su dešiniojo klubo skausmais.

„Stengiamės jį apsaugoti. Victoras gali nežaisti Naujajame Orleane, žiūrėsime, kaip jo klubas atrodys po rungtynių“, – situaciją apžvelgė G.Popovičius.

Karjeros rungtynes sužaidė lenkas J.Sochanas – 36 minutės, 33 taškai (9/11 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), 8 atkovoti ir perimtas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai, 5 klaidos bei 5 pražangos.

„Spurs“ kovą dėl kamuolių laimėjo 47:37, tritaškius metė 44 procentų taiklumu (18/41) ir beveik neklydo nuo baudų metimo linijos (21/23), tačiau koją kišo net 21 prarastas kamuolys.

San Antonijaus klubas vyks į Naująjį Orleaną, kur nesėkmių seriją nutraukti mėgins prieš Jono Valančiūno klubą, „Hawks“ laukia išvyka į Milvokį.

„Hawks“: Trae’us Youngas 45 (14 rez. perd., 2/9 tritaškių), Dejounte Murray’us 24 (5 per. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 14, Saddiqas Bey’us 13 (4 atk. kam., 3 per. kam., 3/4 tritaškių), De’Andre Hunteris (5 atk. kam.) ir Clintas Capela (9 atk. kam.) po 12, Onyeka Okongwu 11 (8 atk. kam.).

„Spurs“: Jeremy Sochanas 33 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos, 3/3 tritaškių), Devinas Vassellas 25 (4/10 tritaškių, 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Keldonas Johnsonas 22 (11 atk. kam.), Victoras Wembanyama 21 (12 atk. kam., 4 blokai), Julianas Champagnie 15 (5/8 tritaškių), Zachas Collinsas 11 (7 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų